Instruktor fitness

Chcete ušetřit peníze za trenéra? Naučte se vše o správném cvičení a stravování.
Staňte se instruktorem fitness!!!msmt_logo_bez_textu_rgb

V dnešní uspěchané době plné stresu, minima přirozeného pohybu a sedavého zaměstnání, zapomínáme na prevenci zdravotních obtíží pohybového aparátu. I nadšení aktivní lidé, kteří rádi sportují, se dopouštějí nevědomky chyb, které mohou tělu být spíše ke škodě, než ku prospěchu.

Díky naší trenérské škole s akreditací pro rekvalifikace Instruktorů fitness MŠMT (Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, č. j. 048/2013-50) můžete získat velmi cenné informace v oblasti:

  • Diagnostiky pohybového aparátu
  • Správného držení těla
  • Funkční anatomie
  • Anatomie lidského těla
  • Správného stravování
  • Sestavování cvičebního plánu
  • Správná technika při cvičení (stroje, gym bally, over bally, bosu)
  • První pomoci – jak pomoci člověku ve zdravotních potížích

Instruktor fitness i osobní trenér

Kurz instruktora fitness je zakončen závěrečnou zkouškou, která se skládá z písemné a ústní části. Zkoušky se absoloventi nemusí obávat, pokud pravidelně dochází na uvedené hodiny a na závěrečnou zkoušku se poctivě připravují.

Po absolvování a získání certifikátu naší školy můžete získat živnostenské oprávnění pro provozování trenérské činnosti ve fitness centrech. To znamená, že cvičení už nemusí být jen koníčkem, ale může se stát i Vaším zaměstnáním. Pracujte jako instruktor fitness či osobní trenér! Naše kurzy jsou koncipované do dvou forem.

IMG_5582

Individuální kurz

Výhoda individuálního kurzu je, že se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Délka individuálního studia je 2 až 3 měsíce – dle Vašich časových možností. Nejdéle však 6 měsíců od zahájení studia.

Řádný víkendový kurz

Řádné studium obsahuje celkem 154 hodin: teorie + praxe, konzultace, ověřování znalostí. Řádné kurzy probíhají 3x do roka, a to v Pardubicích. Přihlásit se můžete na uvedených kontaktech.

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí dozvědět informace o správném držení těla, anatomii, správné výživě, cvičení nejen na strojích ve fitness, ale i cvičení s váhou vlastního těla a cvičení na balančních pomůckách. Minimální věk je 18 let, zájem o cvičení je výhodou.

Cena kurzů

Řádný víkendový trenérský kurz:  16.990 Kč nyní akce 9.990 Kč 

Kurzy lze uhradit ve dvou splátkách!

Individuální trenérský kurz: 23.990nyní akce 14.990 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Náklady na rekvalifikační kurz může uhradit i Úřad práce.

Cena kurzu zahrnuje: učební pomůcky, vstupy do fitcentra, vystavení osvědčení a závěrečné zkoušky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>