Instruktor fitness

Chcete ušetřit peníze za trenéra? Naučte se vše o správném cvičení a stravování.
Staňte se instruktorem fitness!!!msmt_logo_bez_textu_rgb

V dnešní uspěchané době plné stresu, minima přirozeného pohybu a sedavého zaměstnání, zapomínáme na prevenci zdravotních obtíží pohybového aparátu. I nadšení aktivní lidé, kteří rádi sportují, se dopouštějí nevědomky chyb, které mohou tělu být spíše ke škodě, než ku prospěchu.

Díky naší trenérské škole s akreditací pro rekvalifikace Instruktorů fitness MŠMT (Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, č. j. 048/2013-50) můžete získat velmi cenné informace v oblasti:

 • Diagnostiky pohybového aparátu
 • Správného držení těla
 • Funkční anatomie
 • Anatomie lidského těla
 • Správného stravování
 • Sestavování cvičebního plánu
 • Správná technika při cvičení (stroje, gym bally, over bally, bosu)
 • První pomoci – jak pomoci člověku ve zdravotních potížích

Instruktor fitness i osobní trenér

Kurz instruktora fitness je zakončen závěrečnou zkouškou, která se skládá z písemné a ústní části. Zkoušky se absoloventi nemusí obávat, pokud pravidelně dochází na uvedené hodiny a na závěrečnou zkoušku se poctivě připravují.

Po absolvování a získání certifikátu naší školy můžete získat živnostenské oprávnění pro provozování trenérské činnosti ve fitness centrech. To znamená, že cvičení už nemusí být jen koníčkem, ale může se stát i Vaším zaměstnáním. Pracujte jako instruktor fitness či osobní trenér! Naše kurzy jsou koncipované do dvou forem.

IMG_5582

Individuální kurz

Výhoda individuálního kurzu je, že se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Délka individuálního studia je 2 až 3 měsíce – dle Vašich časových možností. Nejdéle však 6 měsíců od zahájení studia.

Řádný víkendový kurz

Řádné studium obsahuje celkem 154 hodin: teorie + praxe, konzultace, ověřování znalostí. Řádné kurzy probíhají 3x do roka, a to v Pardubicích. Přihlásit se můžete na uvedených kontaktech.

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí dozvědět informace o správném držení těla, anatomii, správné výživě, cvičení nejen na strojích ve fitness, ale i cvičení s váhou vlastního těla a cvičení na balančních pomůckách. Minimální věk je 18 let, zájem o cvičení je výhodou.

Cena kurzů

Řádný víkendový trenérský kurz (Pouze v Praze) : 16.990 Kč nyní akce 9.990 Kč 

Kurzy lze uhradit ve dvou splátkách!

Individuální trenérský kurz: 24.990nyní akce 15.990 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Náklady na rekvalifikační kurz může uhradit i Úřad práce.

Cena kurzu zahrnuje: učební pomůcky, vstupy do fitcentra, vystavení osvědčení a závěrečné zkoušky.

8 komentářů u „Instruktor fitness“

 1. Dobrý den.
  Měla bych zájem si u Vás udělat kurz na fitness instruktora. Chtěla jsem se zeptat na řádný víkendový kurz. Konkrétně za jakou nejkratší dobu je kurz možné zvládnout a jak kurz probíhá? Přihlásila bych se co nejdříve.

  Moc děkuji za odpověď
  Krásný zbytek dne
  Šmatolánová Nikol

  1. Dobrý den,

   děkujeme za Váš dotaz, napište nám prosím přímo email, abychom Vás mohli kontaktovat a domluvit se na veškerých informacích.

   Děkujeme,

   Michal Soudek

 2. Dobrý večer
  Ráda bych si udělala kurz na fitness trenéra
  Jsem z Hradce králové a kurz jsem měla vybraný již v Praze, ale známý ho prý dělal v Pardubicích. Nevím zda přímo u vás, nicméně by mě vyhovovalo spíše dojíždět do Pardubic než do Prahy
  Mohla bych se zeptat na nějaké informace? Jaké dny kurz probíhá, popř časově od do
  V jaké části Pardubic prosím? Děkuji s pozdravem Švrčková

 3. Dobrý den,

  Měla bych zájem o kurz fitness trénera i o kurz zdravé výživy. Prosím bylo by možné o bližší informace i skrz individuálni plán a co všechno to obnáši?

  Děkuji hezký den přeji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *