o nás

Vítejte na webových stránkách školícího centra Fit-pardubice.cz.

Naše centrum vzniklo na základě spolupráce s trenérskou školou Fitpraha.cz, která byla založena v roce 2011 Alešem Vítkem a Stanislavem Hrubým. V roce 2013 převzal trenérskou školu do vlastnictví Aleš Vítek.

Hlavním důvodem rozšíření trenérské školy i do Východních Čech byla možnost nabídnout jak hlavní rekvalifikační kurzy – Instruktor fitness, Výživový poradce, tak i další odborné semináře těm z vás, kteří z jakéhokoliv důvodu nemohou dojíždět za školením do hlavního města a mají zájem získat cenné informace v oblasti zdravého životního stylu, zdravého cvičení, správného stravování atd. Rádi bychom se v posilovnách a sportovních centrech setkávali se správně cvičícími sportovci a hlavně s osobními trenéry, kteří vědí, jak svým klientům k dosažení jejich cílů nejlépe pomoci. Pro řadu z Vás nemusí být cvičení pouze koníčkem, ale může se stát i Vaším zaměstnáním.

Školící centrum v Pardubicích vede bývalý absolovent trénérské školy Fitpraha.cz, a to Michal Soudek.

Kromě samotných školení spolupracujeme se sportovním centrem Ananas fitness z Chrudimi, které se specializuje na vedení skupinových i individuálních lekcí a programů v širokém spektru – taneční, kondiční a posilovací, redukční, kompenzační a zdravotní. Někteří z lektorů vedou i naše odborné semináře na závesných systémech a balančních pomůckách.

Proč si vybrat právě školící centrum Fit-pardubice.cz?

  • Našim studentům nabízíme kvalitní zázemí, přátelský a individuální přístup a dlouholeté zkušenosti v oblasti fitness a zdravého životního stylu.
  • Naši lektoři, i přes své dosavadní zkušenosti, se stále zdokonalují, zúčastňují se dalších seminářů a školení, aby vám mohli nabídnout maximum v daném oboru.
  • Obě centra vyškolí přes 200 budoucích trenérů a výživových poradců za rok. S našimi trenéry se setkáte po celé České republice a jejich oblíbenost stále roste.
  • Naše závěrečné zkoušky nejsou snadné a obdržení certifikátu za úspěšné absolovování není pouze za docházku do kurzu, ale studenti musí prokázat znalosti, které školením získali. Jak již z uvedeného vyplývá, našim cílem je vyškolit výborné trenéry a poradce, kteří dokáží svým budoucím klientům odborně poradit a pomoci.
  • Praktické části vyúky (instruktor fitness) probíhají v jednom z nejlépe vybavených fitcentrech v Pardubicích – OK GYM DUBINA.

 

2 komentáře u „o nás“

  1. Dobrý den, chtěla bych se stát fitness instruktorkou, poradíte mi prosím, jak mám postupovat? Děkuji, Kateřina Černá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *